Lokalizacja na mapie
Wpisz szukane słowo
Zbliżają się Mikołajki… Wszyscy na nie czekają. W oczekiwaniu młodzież wybrała się po południu do kina na film pt. ”Listy do M. Pożegnania i powroty”. Świąteczny megahit powrócił w nowej odsłonie! Przeplatające się losy bohaterów tworzą ciepłą, pełną humoru i wzruszeń opowieść o magii Bożego Narodzenia a świąteczne niespodzianki mogą zdarzyć się każdemu 😉
Andrzejki mieliśmy i się na nich wspaniale bawiliśmy. Wróżyliśmy, tańczyliśmy i się wspólnie integrowaliśmy. Za organizację dziękujemy i więcej takich zabaw mieć pragniemy!!!
Andrzejki – staropolski zwyczaj, współcześnie polegający na zabawach, które odbywają się w wigilię św. Andrzeja, zawitał również, jak co roku, w naszej szkole. Dzień andrzejek przepełniony był niespodziankami, niezobowiązującymi wróżbami i zabawami. Czwartkowy wieczór w naszej szkole (28.11.2024r.) był wyjątkowy. Samorząd Uczniowski oraz Samorząd Internatu wraz z opiekunami zorganizowali szkolną dyskotekę integracyjną połączoną z wieczorem wróżb. Impreza andrzejkowa zgromadziła w szkolnej stołówce naszej szkoły sporą grupę miłośników tańca. W rolę DJ-a wcielił się Pan Tomasz Nowakowski. Całości towarzyszył słodki poczęstunek ciasteczkami, w których ukryte były wróżby. W związku z obchodami Andrzejek w szkolnym korytarzu zawisła także tematyczna gazetka. Podczas szkolnej imprezy odśpiewane zostało także przez wszystkich ,, Sto lat! ‘’ dla uczennicy klasy III b – Karoliny Przygórskiej. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami oczywiście przyłącza się do życzeń. To był niesamowity wieczór!
Dostępność cyfrowa